Productbeschrijving
Ohio 40×40 Tapwing Jet-Black
De Reginox spoelbak Ohio 40×40 Tapwing Jet-Black springt in het oog door het mooie, zwarte design. De tapwing ontwerpen van Reginox omvatten de gehele kraan. Dit geeft niet alleen een mooie, afgewerkte look, maar maakt het schoonhouden van uw aanrecht ook gemakkelijker. Deze spoelbak heeft een afmeting van 40×40 cm en een diepte van 180 mm.
De Reginox Ohio serie is ontworpen met het oog op hygiëne. Deze spoelbakken zijn makkelijk te reinigen en beschikken over een luxe geïntegreerde overloop.
Reginox Ohio is te verkrijgen in verschillende maten, soorten en kleuren. Hierdoor heeft u ruime keuze binnen het assortiment van dit mooie merk. Reginox heeft zelfs een lijn met gekleurde spoelbakken, om uw keuken een heel eigen uitstraling te geven.
Unieke eigenschappen
De spoelbakken van de Reginox Ohio serie hebben een strakke afwerking en zijn voorzien van een mooie overloop en een plug. De Ohio serie sluit door het tijdloze design perfect aan op bijna ieder aanrechtblad.
De Reginox spoelbakken worden in doos verpakt en gratis verzonden binnen Nederland en België. Keukenaccessoiresshop hanteert een levertijd van 1 tot 5 werkdagen, tenzij anders vermeld.
Kenmerken van de Ohio Tapwing Jet-Black
Diepte 180 mm
Afmeting spoelbak 403 x 403 mm
Totale afmeting 440 x 510 mm
Kastmaat 500 mm
Afvoergat 3.5″
Product technische specificaties
Artikelnummer R32701
Kleur spoelbak Jet Black
Inbouwmethode Onderbouw, Vlakbouw, Vlakopbouw
Vorm spoelbak Vierkante spoelbakken
Ook verkrijgbaar in de maat 40×40 en 50×40 zonder tapwing. Bent u op zoek naar een bijpassende kokend water kraan? Bekijk ons assortiment zwarte Quookers.
Reviews
Er zijn nog geen reviews.